Süper Loto Tam Kupon Tahmin Al

Süper Loto Tam Kupon Tahminleri

Süper Loto En Çok ve En Az Çıkan Sayılar

Süper Loto tahminleri genellikle bazı kurallar bazında yapılıyor. Bir tahmin yöntemi de en çok ve en az çıkan sayı konbinasyonudur. Süper Loto’da en çok çıkan sayılar sırası ile şöyledir; 9,12,30,31,32,35,37,39,46.

Bu sistemde bize lazım olacak sayılardan bazıları da en az çıkanlardır. Süper Loto sisteminde en az çıkan rakamlar ise şu şekilde sıralanabilir; 3,4,5,6,25,33,34,38,52. bu sayılarla beraber en çok çıkan sayıları konbinleyerek sizler de şansınızı artırma imkanı bulabilirsiniz. Hangilerinin kullanılacağı ise sizin tercihinize kalmış.

Süper Loto En Çok Çıkan Sayılar

Süper Loto oynarken genellikle kişilerin kendi oynadıkları sayılar çok da değişmez. Bu durumdan kurtulmak için makineye oynatma yöntemi denenebilir. Bu yöntem sayesinde sabit kalmış olduğunuz rakamlardan çıkmış olursunuz. Süper Loto tahminleri için bir yöntem de en çok sayılar ve en az çıkan sayılar konbinasyonudur.

En çok çıkan sayılar ve en az çıkan sayılar konbinasyonunda genellikle 4 tane en çok sayı 2 tane de en az çıkan sayı kullanılarak oluşturulur. Bu yöntemin daha önce çok kez tuttuğu görülmüştür. Bu noktada öğrenilmesi gereken konu Süper Loto’da en çok ve en az çıkan sayıların neler olduğudur.

Süper Loto Milli Piyango İdaresi’nin sağlamış olduğu bir şans oyunudur. Süper Loto her hafta perşembe günleri çekilmektedir. Süper Loto’dan ikramiye kazanmak için tahminlerden en az 3’nün çekiliş ile tutmuş olması gerekmektedir. Büyük ikramiyeyi ise 6 sayıyı birden tutturan kişiye verilmektedir. Tek bir sütundan bulunan 1 ben başlayarak 54’e kadar olan sayılardan 6 adet işaretleme sureti ile loto çekilişi katılabilirsiniz.

Süper Loto tahminleri ise en çok aranan sonuçlar arasındadır. Bu yüzden haftalık tahminler oldukça önemlidir. Süper Loto tahminlerinden yola çıkarak sayılar arasından tercihler yapılabilir. Kimi zaman süper Loto yaparken süper Loto’da en çok çıkan rakamlarda kişilere bir fikir vermektedir. Fakat en çok çıkan sayılar oynanırken 4 tanesi en çok çıkan sayılardan 2 tanesi en az çıkan sayılardan oynanır ise tutma ihtimali genelde daha çok yükselmektedir.