Süper Loto En Az Çıkan Rakamlar

Süper loto tahmini almak için TAHMİN AL butonuna tıklayınız.

Süper Loto En Az Çıkan Rakamlar

Süper loto, özel çekiliş küresi kullanılarak numaraların belirlenmesi ile ikramiye kazandıran bir şans oyunudur. Şans oyunun mantığında 1’den 54 sayısına kadar olan sayılar içerisinden 6, 5, 4, ve 3 sayının tahmin edilmesi yatmaktadır. Buna göre kolonlar üzerinden sayılar belirlenmesi ya kişinin kendi tahmini ya da bayilerce makineler aracılığıyla olmaktadır.

Süper loto en az çıkan rakamlar arasından doğru seçimler yapılarak, biraz da mantık kullanarak ikramiye kazanma ihtimalinin artırılması yüksek bir olasılıktır. Süper loto’nun çekilişi, Perşembe günleri canlı olarak yapılmakta ve hemen sonrasında Milli Piyango İdaresi Başkanlığının internet sitesinde sonuçlar açıklanmaktadır.

Süper Loto Nasıl Oynanmaktadır?

Süper loto, kolon halinde oynanan bir şans oyunudur. Her bir kolonda 1 numaradan 54 numara’ya kadar olan sayılar arasından 6 tanesini işaretlemek gerekmektedir. Buna göre seçilen sayılar haricinde, bayilikler aracılığıyla da sayılar belirlenmektedir. Belirlenen sayılardan oluşan kuponlar, çoklu çekiliş yöntemi ile üç ya da dört hafta oynanabilme imkanına sahiptir.

Süper loto en az çıkan rakamlar ise, 52, 16, 42, 9, 25, 28, 32, 8, 7 ve 3 olarak belirlenmiştir. Bu rakamlar istatistik olarak belirlenen rakamlar olup, oynanacak şans oyunlarında bu rakamlara daha az yer verilmesi halinde, ikramiye kazanma şansı daha artacaktır.

Süper Loto Oynama Şartları Nelerdir?

Süper loto oynamak için bazı şartları taşımak gerekmektedir. 18 yaşını doldurmayan kişiler, süper loto da dahil olmak üzere şans oyunu oynamaları kesinlikle yasaktır. Herhangi bir şekilde oynayan ve ikramiye kazanan bu kişiler, hiç bir şekilde ikramiye talebinde bulunamamaktadır. Biletin okunamaz şekilde tahrip olması halinde, yine ikramiye çıksa dahi, talep etme hakları bulunmamaktadır.

Süper loto en az çıkan rakamlar nelerdir sorusu nasıl araştırılıyor ise, herhangi bir ikramiye çıkması durumunda kimler hangi hallerde, bu ikramiyeleri alamaz konusu da araştırılması şarttır. Şans oyunu, gerçekten hem şans, hem de mantık oyunudur. İnsanların zor da olsa kazanabildiği durumlarda herhangi bir sıkıntı yaşamaması için, önceden bu durumları bilmeleri gerekmektedir.

İkramiyeler 6, 5, 4 ve 3 bilenler arasında paylaştırılmaktadır. İkramiyelerini bir yıl içerisinde almayanların kazandıkları ikramiyeler, Milli Piyango İdaresi Başkanlığınca iptal edildiği unutulmamalıdır.