Süper Loto En Çok Çıkan Rakamlar

Süper loto tahmini almak için TAHMİN AL butonuna tıklayınız.

Süper Loto En Çok Çıkan Rakamlar

Milli Piyango idaresi tarafından haftalık olarak çekilişi yapılan ve ikramiye dağıtılan şans oyunlarından biri de Süper Loto’dur. Süper loto oynamak için 6 adet sayı tahmin etmeniz ve bunlardan en az 3 tanesini tutturmuş olmanız gerekmektedir. İkramiye hak etmek için bu şart kesindir.

Süper Loto en çok çıkan rakamlar ise Süper Loto oynayacak olanlar için oldukça önemli verilerdir. Bu veri sayesinde Süper loto tutturma ihtimali oldukça artmaktadır. Bu yüzden en çok araştırılan konulardan bir tanesi haline gelmiştir. En çok çıkan sayılar ile en az çıkan sayılar genellikle bir araya getirilerek loto tahmin yapılmasını tecrübeliler tavsiye etmektedir. İstatistikler bu konbinin daha çok tutma ihtimali olduğunu söylüyorlar. Bu yüzden süper loto a en çok merak edilen iki konu biri en çok çıkan sayılar diğeri ise en az çıkan sayılardır.

Süper Loto En Çok Çıkan Sayılar Hangileri?

1 ile 54 arasından bulunan sayılardan 6 adet tahmin ile oynanan Süper Loto’nun bir tahmin yöntemi olan en çok ve en az çıkan sayı karması oldukça çok tercih edilmektedir. Bu konbinde genellikle en çok çıkan sayılardan 4 adet en az çıkan sayılardan ise 2 adet birlikte kullanılır.

Süper Loto en çok çıkan rakamlar ise şöyledir, 9, 12, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 46. bu sayılar Süper Loto tarihinde en çok çekilen rakamlar olarak bilinmektedir. Bu rakamların yanı sıra ise bir de konbinlemek için merak edilen sayılar ise en az çıkan sayılardır. En az çıkan sayılar da 3, 4, 5, 6, 25, 33, 34, 38, 52 şeklindedir.

Süper Loto İkramiye Ödemesi Nereden Alınır?

Süper Loto oynayan kişilerin en çok merak ettikleri konulardan biri Süper Loto en çok çıkan rakamlar iken diğeri de ödemeleri alacakları yerlerin neresi olduğudur. Süper Loto ödemeleri tutturulan sayıların adetine göre yani ödenecek ikramiye tutarına göre değişmektedir. 3 ve 4 sayı bilenler ikramiye ödemelerini bayilerden alabilirken 5 sayı bilenler Milli Piyango İdareleri şubelerinden, 6 sayı tutturanlar ise Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden teslim alınabilmektedir.