Süper Loto Sonuçları

süper loto çekiliş sonuçları

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

Çekiliş Tarihi: 30/07/2020 Çekiliş Haftası: 667
05 11 31 40 45 53
Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe:
6 bilen 1. Devir kişi Kazanç: 1,943,698.52 TL
5 bilen 41 kişi Kazanç: 10,734.00 TL
4 bilen 2,659 kişi Kazanç: 179.65 TL
3 bilen 52,160 kişi Kazanç: 15.45 TL

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

Tahmin oyunlarına sürekli olarak kişiler tarafından talep artışı olmaktadır. Tahmin oyunlarına bağımlı kişiler bu oyunları büyük rekabetle ve heyecanla oynamaktadır. Özellikle milli piyango idaresinin oyunları herkes tarafından oynanan ve talep edilen kazanç sağlayan son derece yasal olan noter onaylı oyunlardır. Özellikle süper loto oyunları sürekli olarak oynanan ve eğlenceli tahmin oyunudur. 18 yaş altı sınırlandırılması getirilen süper lotoyu 18 yaş üzerindeki yetişkin kişiler oynayabilir. Bu oyun noter onaylı olduğundan küçük çocukların bu oyunu oynaması yasaktır. Süper loto sonuçları oynadığınız gün ardındaki hafta içinde çekiliş sonucu ile açıklamalardır. Çekiliş sonucuna göre sizlerde paralar kazanabilirsiniz.

Süper loto nasıl oynanır?

Süper loto yetişkin insanların talepleri doğrultusu ile oynanan bir oyundur. İstediğiniz her zaman bu oyunu oynayabilirsiniz. Özel bir oyun kâğıdı ile oynanan bu oyunda 6 adet kolon bulunmaktadır. Bu kolonlar sırayla yer almaktadır. Kolonlar içerisinde 1 ile 54 rakamları sırayla yer almaktadır. Bu rakamlar arasında tahmini rakamlar seçilmektedir. Seçilen rakamların çekiliş sonucu çıkması durumunda ikramiye kazanılacaktır. Kazanılan ikramiyeler kişilere milli piyango iadesi tarafından verilecektir. Süper loto sonuçları genellikle Perşembe günleri açıklanmaktadır.

Sizlerde süper loto ile şansınızı artırabilir ve büyük ikramiyeler kazanabilirsiniz. Milli piyango ile yapılan çekilişlerde özel olarak kürelerde çekilişler yapılmaktadır. Kazandığınız ikramiyeleri bir yıl içerisinde almanız gerekebilir. Çünkü 1 yıl geçtiğinde ikramiyelerinizi alamayabilirsiniz. Bu durum canınızı sıkmasın sizlerde 1 yıl içinde rahatlıkla kazandığınız ikramiyeleri istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Süper loto oynamak yasal mı?

Süper loto oyunları noter onaylı ve milli piyango idaresinin uyguladığı yasal olan özel uygulamalardır. Sizlerde her zaman bu oyunları yakınlarda bulunan market veya kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Tahmini rakamlar seçerek heyecanla sonuçların açıklanacağı tarihi bekleyebilirsiniz. Süper loto özellikle erkeklerin ilgisini çeken bir oyundur, bayanların da ilgi alanına giren bu oyun çoğunlukla erkekler tarafından sürekli oynanan ücretli bir oyundur. Oyun ücreti kolon sayısına göre artış göstermektedir. Ne kadar kolon içinde sayı tahmininde bulunursanız o kadar ücret ödersiniz. Ödediğiniz ücret arttıkça elbette ki kazanacağınız ikramiye de artış gösterecektir.