Sayısal Loto En Çok Çıkan Rakamlar

Sayısal loto tahmini almak için TAHMİN AL butonuna tıklayınız.

Sayısal Loto En Çok Çıkan Rakamlar

Sayısal Loto şans oyunlarından bir tanesidir. Her hafta yenilenen Sayısal Loto şans oyunu Milli Piyango İdaresi tarafından yapılmaktadır. Sayısal Loto 1 ile 49 arasında bulunan sayılardan 6 adet seçim yapılarak oynanıyor. İkramiye hak etmek için en az 3 adet sayının doğru bilinmiş olması gerekiyor. Kademeli olarak en yüksek ikramiyeyi 6 sayıyı birden tutturanlar hak ediyor.

Sayısal Loto en çok çıkan rakamlar herkes tarafından merak edilen bir konudur. Sayısal Loto oynarken en çok çıkan sayılar bu konuda bir ışık olabilmektedir kişilere. Sayısal Loto çekilişleri çarşamba günleri yapılmaktadır. Haftalık olarak tekrarlanan bu şans oyunu her hafta çarşamba günü talihlilerine açıklanmaktadır.

Sayısal Lotonun En çok Çıkan Sayıları Nelerdir?

Sayısal Loto içerisinde 6 adet sayı tahmini yapılması gereken bir şans oyunudur. Bu yüzden bu şans oyununa katılırken kişilerin en çok merak ettiği konu ise Sayısal Loto en çok çıkan rakamlar diyebiliriz. En çok rakamlar sırası ile 21, 36, 38, 18, 40 şeklindedir.

Bu rakamlar Sayısal Loto oynanması sırasında kullanıldığı taktirde ikramiye ihtimalini bir nebze artırmaktadır.

855 haftalık süreçte bu en çok çıkan sayılardan 21 sayısı 214 kez çekilişte çıkmıştır. 18 sayısı 122 kez, 36 sayısı 121 kez, 38 sayısı 121 kez ve 40 sayısı 116 kez çekilişte çıkmış olan sayılardır. Bu oranlar göz önüne alındığında sayısalın tutması açısından önemli bir yerde olduklarını söyleyebiliriz.

Sayısal Loto İkramiye Alma Şartları

Sayısal Loto oynayan kişilerin en iyi şekilde bilmesi gereken konulardan birisi de ikramiye alabilmenin şartlarıdır. Sayısal Loto en çok çıkan rakamlar herkes tarafından oldukça araştırılan bir konudur. 6 adet tahmin yapılıp çekiliş olduktan sonra en az 3 adet rakamı bildiğinizi öğrendiniz. Şimdi sıra ikramiyeyi alabilmeniz için gerekli olan şartlara geldi.

İkramiyeyi almak için öncelikli olarak kişinin kimliğini beyan etmesi şarttır. Lotonun oynandığı biletin aslının ibraz edilmesi de katı kurallardan birisidir. Bu yüzden biletinizi oynadıktan sonra tutmuş olma ihtimaline karşı kesinlikle çok dikkatli saklamanız gerekmektedir. Kimlik ve biletini beyan eden kişiler Milli Piyango İdaresi’nden ödemelerini alabilirler.