Sayısal Loto En Az Çıkan Rakamlar

Sayısal loto tahmini almak için TAHMİN AL butonuna tıklayınız.

Sayısal Loto En Az Çıkan Rakamlar

Sayısal loto, şans oyunları içerisinde tercih gören şans oyunlarının başında gelmektedir. Sayısal loto kupon üzerine işaretlenen 1 den başlayıp 49’a kadar giden sayılar arasından 6 rakam seçilir. Bu sayılar arasından Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurundan yapılacak çekilişle sayılar belirlenir. Böylece, ikramiye almaya hak kazanan numaralar açıklanır.

Sayısal loto’da 6 rakamın tamamının bilinme olasılığı on dört milyonda bir ihtimaldir. Hal böyle olunca, insanların bu şans oyununda umutları biraz daha azalabilmektedir. Ancak, sayısal loto en az çıkan rakamlar araştırılıp, buna uygun taktikler ile oynandığı takdirde, bu ihtimalin daha yükselebileceği olasıdır.

Sayısal Lotoda İkramiye Kazanmak İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sayısal loto, kazanma ihtimali az ama en çok ikramiye veren bir şans oyunudur. Bunun için karamsarlığa kapılmak yerine, sayısal loto’dan ikramiye kazanmak için bazı hususlara dikkat etmek gereklidir. Sayısal lotoda ardışık üç sayının art arda gelme olasılığı çok düşüktür. Ayrıca, yine ardışık iki sayının yine arka arkaya gelme olasılığı da düşüktür.

Bunun haricinde, sayısal loto en az çıkan rakamlar takip edilerek, bu sayılara kolonlarda daha az ya da hiç yer verilmemesi de kazanma ihtimalini yükseltebilmektedir. Bu sayılar istatistiklere göre 43, 37, 45, 33, 35, 28, 31, 48, 24, 23, 44, 6, 42, 29, 29, 10, 11, 25, 28, 27 ve 5’tir.

Sayısal Loto İkramiyeleri

Sayısal loto en az çıkan rakamlar bilindikten sonra, bazı hususlar da göz ardı edilmemesi halinde, ikramiye kazanma şansının artacağı bilinmelidir. Daha önce oynanan rakamları tekrar oynamamak, hepsini çift ya da hepsini tek sayıları oynamamak ile, kazanma ihtimali yükselebilmektedir.

Sayısal loto çekilişleri, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21.15’e kadar yapılmaktadır. Çekiliş Milli Piyango İdaresi Başkanlığınca noter huzurunda yapılmaktadır. İkramiye bilen kişilerden 6 bilenlerin ikramiyesini Milli Piyango Genel Müdürlüğünce, 5 bilenlere Milli Piyango İdaresi Şubelerince, 3 ve 4 bilenlere ise bayiliklerden ödeme yapılmaktadır.

Sayısal loto ikramiye süresi bir yıldır. Bir yıl içerisinde ikramiyesini almayan kişinin ikramiyesi iptal edilmektedir. Ayrıca, tüm ikramiyelerden herhangi bir vergi kesintisi yapılmamaktadır.