Şans Topu En Az Çıkan RakamlarŞans topu tahmini almak için TAHMİN AL 5 butonuna tıklayınız.
Artı numara almak için TAHMİN AL +1 butonuna tıklayınız.

Şans Topu En Az Çıkan Rakamlar

Şans topu loto genellikle tahmine dayalı bir oyundur. Bu oyunda çoğunlukla milli piyango idaresine bağlı olarak ülkemizde yapılmaktadır. 18 yaş altı her kişi bu oyunu oynayamaz. Son derece yasal olan bu oyunda 6 adet sayının doğru bir şekilde tahmini yapılmaktadır. Bu tahminler yapılırken genellikle istatistiklere bakılmaktadır. İstatistikler sayesinde sizlerde doğru tahmin yaparak büyük kazanç sağlayabilirsiniz. İlk olarak tahminler için şans topu loto en az çıkan rakamlar belirlenerek tahminler belirlenebilir. Peki bu rakamlara nerden ulaşabilirsiniz, her türlü internet ortamında ve belirlenen çekilişlerde çıkan rakamlar ile tahminler yapılabilir.

En az çıkan rakamlar ise, 39 rakam arasından 21, 34, 33, 31, 30, 16, 32, 27, 3 ve 4 olmuştur. Bu rakamlara göre sizlerde istatistikler sonucu ile bu rakamları devre dışı bırakabilirsiniz. Böylelikle kazanmaya daha da çok yaklaşmış olacaksınız. Milli piyango idaresi şans topu uygulamasını her zaman aktif olarak kullanan bir uygulama ve oyun haline getirmiştir.

Şans topu loto oyunu ücretsiz midir?

Şans topu loto oyunu oynamak isteyen erişkin kişiler ne zaman isterlerse, bu oyunu oynayabilirler. Oyun oynamaya başlamadan önce şans topu loto en az çıkan rakamlar belirlenmeli ve bu rakamlar 6 haneden oluşan kolonlara yazılmamalıdır. Bu kolonlar içerisinde 5 rakam ve 1 rakam tahmin etme şansınız vardır. Önemli olan 6 adet rakamı doğru tahmin etmektir. Lakin 6’dan az rakam tahmin edilmesi durumunda da para kazanabilirsiniz. Büyük ödül için Tabi ki 6 rakamda doğru olarak bilinmelidir.

Her hafta çekilişi olan şans topu milli piyango idaresi tarafından özel kürelerde bulunan rakamlı toplar ile çekiliş yapılmaktadır. Bu topların her birinde rakamlar yer almaktadır. Bu rakamların çıkması durumunda sizler de bu çekilişi kazanmış olursunuz. Toplam da 6 adet rakam çekilişi yapılmaktadır.

Bu yapılan çekişlere bakarak sizlerde ilerideki çekilişler için şans topu loto en az çıkan rakamlar hangileri belirleyebilir ve ilerisi için kendinize istatistik çıkarabilirsiniz. Böylece büyük ikramiye için şansınızı arttırabilirsiniz ve kazanmaya başlayabilirsiniz.