On Numara Tam Kupon Tahmin Al

On Numara Tam Kupon Tahminleri

On Numarada En Çok Çıkan Sayıları

On numara şans oyunu haftalık olarak oynanan ve genellikle her kesimden birçok kişinin oynamayı tercih ettiği oyunlardandır. Bu oyun oynanması oldukça kolay olduğu için tercih edilmektedir. On Numara şans oyununda önemli olan en az 6 rakamı tutturmak ya da hiç tutmayan rakamlara oynamaktır. Bu yüzden istatistiksel olarak en çok çıkan sayılar oldukça önemlidir.

Birçok kişi tarafından da araştırılan en çok çıkan sayılar şu şekildedir; 3, 5, 23, 26, 34, 35, 42, 62, 72 ve 77’dir. On Numara tahminleri için en çok çıkan sayılar kullanılarak ikramiye kazanma ihtimali artırılabilir. 10 rakamı tutturanlar ile 6 rakamı tutturan kişiler için ikramiye oranları değişmektedir.

On Numara Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

En çok oynanan oyunlardan On Numara tahminleri sonrasında sonuçları da aynı şekilde merakla beklenmektedir. Sonuçları öğrenmek için Milli Piyango İdaresi’nin resmi web sitesini pazartesi günleri ziyaret edebilirisiniz. Bu site üzerinden canlı yayın ile çekiliş anına şahitlik edebilirsiniz. Aynı zamanda yine bu site üzerinden canlı yayını kaçırmış olsanız dahi yapılan açıklamalardan sonuçlara ulaşabilirsiniz. Şans oyunu bayileri de sonuçları öğrenebileceğiniz noktalardan birisidir. Bu üç yöntem ile sonuçları pazartesi günleri öğrenmeniz mümkündür.

Milli Piyango İdaresi’nin haftalık olarak sunduğu şans oyunlarından biri de On Numara oyunudur. Bu oyunda farklı kolonlarda 1 ile 80 arasında sayılar bulunur. Bu sayılar içerisinden 10 tane sayı işaretlenmesi gerekiyor. Bu sayılar içerisinden en az 6 tane sayıyı tutturmuş olmak ikramiye kazanmak için şarttır. Yani 10, 9, 8, 7, 6 tane sayı tutturanların tamamı ikramiye almaya hak kazanıyor. Aynı zamanda hiçbir sayısı tutmayan kuponlar da ikramiye alabiliyorlar.

On Numara oyunu oynanması kolay olduğu için genellikle en çok oynanan şans oyunlarından biridir. Bu şans oyunun pazartesi günleri çekilişi yapılmaktadır. On Numara tahminleri için en çok çıkan sayılardan faydalanabilirsiniz. En çok çıkan rakamlar ile en az 6 sayıyı tutturarak ikramiye hak edeceğiniz gibi o rakamları kullanmayarak hiç sayı tutturmadan da ikramiye hal edebilirsiniz.