On Numara En Çok Çıkan Rakamlar

On numara tahmini almak için TAHMİN AL butonuna tıklayınız.

On Numara En Çok Çıkan Rakamlar

Şansına güvenen ve bunu oyunlarda kullanmak isteyenler için on numara, en fazla tercih gören şans oyunları arasında yer almaktadır. On numara, 1’den 80 numaraya kadar olan sayılar arasında doğru tahmin etmek mantığını taşımaktadır. On numara kuponlarının her birinden 10 sayı seçilmektedir. Yapılan çekiliş ile 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı bilenler ile hiç bilemeyenler ikramiye almaya hak kazanmaktadır.

On numara en çok çıkan numaralar, bu şans oyununu oynayan kişilerin en fazla merak ettiği konudur. On numarada sayıların fazla olması sebebiyle tahmin etme olasılığı bir nebze daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle, on numara hem tercih görmekte, hem de çıkan rakamlar daha fazla ilgi çekmektedir.

On Numara Nasıl Oynanmaktadır?

On numara her hafta Pazartesi günü oynanmaktadır. Buna göre kişiler, kaç kolon oynayacağına karar verdikten sonra, ister makineye oynatır, ister ise kendisi tahmin eder. Her bir kolon için 10 adet numara işaretlenmektedir. Kişiler ister ise çoklu çekilişi işaretleyerek, aynı sayıların birkaç kolonda geçerli olmasını sağlayabilmektedir. Böylece ikramiye kazanılması halinde, alınacak ikramiyeler de kolon sayısına göre katlanabilmektedir.

On numara en çok çıkan numaralar takip edildiği takdirde, bu şans oyununu kazanma şansı oldukça artabilmektedir. Daha önce çıkmış olan rakamlar belirlendikten sonra tahmin yeteneği de kullanılarak çıkacak sonuç, belki de ikramiye kazanılmasına neden olabilmektedir.

On Numarada Çıkan En Şanslı Sayılar

On numara en çok çıkan numaralar arasında en fazla çıkan sayı 26’dır. Diğer sayılar ise, 35, 23, 3, 72, 34, 62, 42, 77 ve 42’dir. Buna göre her bir kolonda belirlenen 10 sayı’dan 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlüklerden, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyeleri bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubelerince, hiç bilemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyeleri ise bayilikler tarafından ödenmektedir.

On numarada belirlenen ikramiye o haftaki hasılattan verilmektedir. Buna göre, o hafta bir gruptan bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba devredilir. 10 bilen çıkmaz ise, buradaki ikramiye miktarı bir sonraki haftaya devredilmektedir.